تبلیغات
بسیجی واقعی - حزب الله اهل ولایت است...

ما در جنگ برای یك لحظه هم نادم و پشیمان از عملكرد خود نیستیم. امام خمینی(ره) 67/12/3

حزب الله اهل ولایت است...

نویسنده :ام صدرا
تاریخ:یکشنبه 31 اردیبهشت 1391-ساعت 12 و 38 دقیقه و 22 ثانیه

سلام. بعد از اینهمه وقفه بازم توفیق نداشتم با مطلب تولیدی برسم خدمتتون البته مطلبی که در ادامه می خونید انشالله از نوشته های خودم به مراتب و مراتب بهتره و تاثیرگذار. تفأل زدم به کتاب گنجینه آسمانی شهید بزرگوار آوینی به دوتا نیت یکی شهدای اخیر و حزب الله سایبر(اینم دلیل داره). خداییش ببینید چی اومد! البته اینم بگم که خودم وقتی خوندم احساس کردم در ادامه و تکمیل مصاحبه و مطلب قبلیمم هست.تا نظر حضرتعالی چی باشه...

انقلاب اسلامی واقعه ای است که پیش از هرجا در درون انسان و در سینه او اتفاق می افتد. عمق این سخن را هنگامی درخواهی یافت که یکایک این بچه ها را بشناسی: شهید عزیزی را که کارگر چرم سازی است، شهید توانا را که طلبه است و شهید نوری را که دانشجوی راه و ساختمان است و شهید دیده ور را و شهید... در جمع شهدا از این سخنان نباید گفت. شرط ورود در این جمع اخلاص است و اگر این شرط را داری، چه تفاوتی می کند که نامت چیست و شغلت؟

چگونه می توان شهادت را که پیوند با بی نهایت است،در ظاهر محدود عالم و آن هم با چشمی ظاهربین تماشا کرد؟ ظاهر، جلوه گاه باطن است، اما چگونه جلوه کند آنچه که امکان ظهور ندارد؟

هزارو چهارصد سال است که از بعثت رسول خدا می گذرد و اکنون این نور وجود مقدس اوست که در جان حزب الله به تمامیت می رسد. حزب الله دست قدرت خدا بر کره زمین و حزب غالب اوست.

اگرچه شهر ما تهران، شهری است که انصافاً بر عهد شهیدانش پای بند است، اما چه باید کرد که دنیا بی وفاست و در آن شهیدان را مرده می پندارند، هرچند در ملکوت اعلی جز شهید کسی زنده نیست و حیات دیگران، اگر هم باشد به طفیل شهداست و با شفاعت آنها.

اگر بگوییم حب خدا محبتهای دیگر را از بین می برد درست است، اما درست تر آن است که محبیتهای دیگر در سایه حب خدا جان می گیرند و روح پیدا می کنند و انسان سراسر رحمت و محبت می شود و فاش بگویم، هیچ کس جز انکه دل به خدا سپرده است، رسم دوست داشتن نمی داند.

در دنیا جز نامی و چند عکسی و یک مشت یادگار، ظاهراً چیزی از شهید باقی نمی ماند. اما با چشم سرّ، در منظر حقیقت، این خون شهید است که در شریانهای حیات تاریخی انسان جریان دارد و هیچ فیضی نیست مگر انکه با وساطت شهید نزول می یابد.

حزب الله دست قدرت خدا بر سیاره زمین و حزب غالب اوست. حزب الله اهل ولایت است، دوستان خدا را دوست می دارد و از دشمنانش برائت می جوید او برخود سهل نمی گیرد و هرگز خویشتن را در وظایفی که بر عهده دارد فریب نمی دهد.