تبلیغات
بسیجی واقعی - بالاخره وبلاگ زدم!

ما در جنگ برای یك لحظه هم نادم و پشیمان از عملكرد خود نیستیم. امام خمینی(ره) 67/12/3

بالاخره وبلاگ زدم!

نویسنده :ام صدرا
تاریخ:سه شنبه 4 بهمن 1390-ساعت 00 و 58 دقیقه و 05 ثانیه

بنا ندارم درددل بنویسم كه دردهای دلمان سهم كسی دیگر است اما دلم می خواهد هم شما كه زحمت می كشید و وقت می‌گذارید تكلیفتان مشخص بشود هم بنده كه قراره اینجا مطلب بزنم.

تقریباً یك سال و نیم از زمانی كه تصممیم گرفتم وبلاگ بزنم می گذشت؛ یعنی یك وبلاگ به همین نام هم برایم زدند اما به دلایلی توفیق نشد به روزش كنم.

اما این یكی را دو روزه تصمیم گرفتم و یك ساعته آتیشش كردیم و دو دقیقه ای مطلبش را چسبوندم تنگش تا بدانم وبلاگی هست و من هم باید به روزش كنم.

بنا ندارم درددل بنویسم كه دردهای دلمان سهم كسی دیگر است اما دلم می خواهد هم شما كه زحمت می كشید و وقت می‌گذارید تكلیفتان مشخص بشود هم بنده كه قراره اینجا مطلب می‌زنم.

عزمم بر این است كه وبلاگ تخصصی و كاربردی دفاع مقدس داشته باشیم( كاربرد كاربردیش بعداً مشخص می شه). قصد تأثیرگذاری و اصلاح و از این حرفها ندارم. می خواهم هركس طالب بود و عطش داشت بیاید اینجا، كار رفع عطش هم با خود شهدا انشاءالله.

مطالب مناسبتی كار نمی‌شود یك موقع خورده نگیرید از این بابت. از هفته ای دوبار به روزرسانی شروع می كنم تا ببینیم صاحب‌كار چی می‌خواهد.

نگویید همین اول كاری دارد كارش را مقدس جلوه می‌دهد نه؛ اعتقاد عمیق دارم كه كار برای شهدا نظر كرده است نه این كه بنده چیزی باشم.

اگر وبلاگت مربوط به دفاع مقدس می‌شود حتماً خبرش را بدهید لینكش را بزنم. لیست موضوعات را هم زحمت بكشید نگاهی بیندازید.

اگر فكر می‌كنید ار تجربه هشت سال دفاع مظلومانه مان می‌شود در جنگ نرم استفاده كرد یاعلی(ع)نوع مطلب : شخصی